Skarpetki sportowe męskie

Skarpetki sportowe męskie to obowiązkowy element każdej garderoby. Są one skonstruowane w taki sposób, by nie tylko zapobiegały obtarciom, ale również gwarantowały doskonały komfort użytkowania i wygodę. Szeroki wybór wzorów i rozmiarów do 46 pozwala na zakup idealnych modeli. Skarpetki sportowe, jakie są w naszym asortymencie to produkty wysokiej jakości, które zadowolą oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

opt3.jpg

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 9,99 zł W magazynie
 • 17,99 zł W magazynie

  Wersja skarpety Interceptor powstała na bazie już sprawdzonej wersji Protector i posiada wszystkie jej zalety ale uwzględniono w niej uwagi osób biegających w trudnym terenie o sypkiej niestabilnej powierzchni jak również kolarzy górskich którzy wyrazili swoje opinie.......

  17,99 zł
  W magazynie
 • 16,99 zł W magazynie

  Przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami zajmującymi się ultra-maratonami i biegającymi w ramach treningów po kilkanaście kilometrów dziennie, uwzględniając ich uwagi, zaprojektowany został najpierw model skarpety „Protector I”, który po testach i zebraniu wszystkich uwag został ulepszony do modelu - Professional Protector II i w tej wersji jest...

  16,99 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  Wzorowane bawełniane męskie stopki na wiosnę i lato. Lekkie i przewiewne. Dostępne w kilku zestawieniach kolorystycznych. Idealne do użytku codziennego.

  8,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
stopki-trail.jpg

Co jest ważne przy zakupie skarpetek sportowych męskich?

Na pozór skarpety sportowe są elementem, który nie powinien wpływać na samą aktywność fizyczną ani osiągane wyniki. Jednak jak się okazuje, odpowiedni dobór skarpetek może znaleźć przełożenie w komforcie podczas uprawiania sportu oraz zniwelować ryzyko kontuzji. Skarpetki sportowe męskie zostały tak zaprojektowane i wyprodukowane, aby w jak największym stopniu gwarantowały wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Przede wszystkim mają anatomiczną budowę, zatem lewa skarpetka pasuje tylko na lewą stopę. Palce wewnętrzne są zabezpieczone frotowaniem.

stopki-trail.jpg

Wybór skarpet sportowych

Poza tym nasze skarpetki sportowe mają strefy, które chronią stopy przed uciskaniem sznurowadła, chronią ścięgna Achillesa, które często ulegają kontuzji, a także zmniejszają hemolizę wysiłkową. Wszystkie mają specjalną budowę, która znajduje przełożenie w doskonałej ochronie, stabilności oraz komforcie noszenia. Ze względu na różne oczekiwania klientów, skarpetki sportowe męskie, jakie sprzedajemy w naszym sklepie, to szeroka gama kolorystyczna. Kładziemy nacisk nie tylko na wysoką jakość wykonania oraz odpowiednią technologię produkcji. Dbamy o to, by każdy klient planujący zakupy, mógł je zrobić u nas. Dlatego też nasza oferta to skarpety sportowe białe, szare, z napisami albo motywami kolorystycznymi. W parze z dużym wyborem i doskonałą jakością, idzie atrakcyjna cena. Zakup tego typu skarpetek, to gwarancja wygody i są one polecane nie tylko sportowcom, ale także mężczyznom, którzy chcą się czuć komfortowo każdego dnia.

Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia